Dom ProduktyKlucz OEM systemu Windows 10 Pro

Internet Microsoft Windows 10 Pro Klucz produktu 64-bitowy dysk flash USB 3.0

Im Online Czat teraz

Internet Microsoft Windows 10 Pro Klucz produktu 64-bitowy dysk flash USB 3.0

Internet Microsoft Windows 10 Pro Product Key 64 Bit 3.0 USB Flash Drive
Internet Microsoft Windows 10 Pro Product Key 64 Bit 3.0 USB Flash Drive Internet Microsoft Windows 10 Pro Product Key 64 Bit 3.0 USB Flash Drive Internet Microsoft Windows 10 Pro Product Key 64 Bit 3.0 USB Flash Drive Internet Microsoft Windows 10 Pro Product Key 64 Bit 3.0 USB Flash Drive

Duży Obraz :  Internet Microsoft Windows 10 Pro Klucz produktu 64-bitowy dysk flash USB 3.0

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USD
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Jednostki sprzedaży: Pojedynczy element Pojedynczy rozmiar paczki: 19X14X0,4 cm Pojedyncza waga brut
Czas dostawy: 24godziny
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
Szczegółowy opis produktu
Status produktów: Magazynie typu: System operacyjny
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Rodzaj wersji: Internet
Nazwa handlowa: Microsoft Numer modelu: Windows 10
Miejsce pochodzenia: Chiny, Stany Zjednoczone Ameryki Nazwa produktu: Windows10 Professional
Aktywacja: online Gwarancja: Czas życia
Licencja: Oryginalny klucz Szczegóły pakowania: Pakiet OEM
Wersja: 1709 1803 1809 płyta DVD: 32Bit 64BIT
Orzecznictwo: Certificated Software Paczka zawiera: Coa + DVD Oem Pack
High Light:

aktywuj klucz produktu Windows 10 pro

,

naklejkę Windows 10 pro coa

Konstruktor systemu Windows 10 Professional Win 10 Pro 64 bity 3.0 Pamięć flash USB Oprogramowanie

Opis produktu

Są to główne funkcje, które sprawiają, że system Windows 10 jest łatwy, a nawet przyjemny w użyciu.

Cortana Cortana to wirtualny asystent, o którym nigdy nie wiedziałeś, że chcesz. Ona jest twoją osobistą sekretarką bez listy płac. Robi dyktanda, tworzy listy zakupów, pomaga w badaniach, otwiera aplikacje i oczywiście surfuje po Internecie. Robi notatki bez użycia rąk na nowy poziom. Możesz także zrobić takie rzeczy, jak poprosić Cortanę, aby przypomniała ci, abyś podniósł pieluchy, gdy jesteś w pobliżu sklepu. Niesamowita funkcja żonglowania mamą bardziej niż jakakolwiek inna osoba.

Krawędź. Jest to nowa przeglądarka internetowa zawarta w systemie Windows 10. Raportowanie wyższych prędkości i wspaniałych funkcji specjalnych, takich jak nowy tryb czytania. Ten tryb czytania eliminuje wszystkie dodatki na stronie, dzięki czemu czytanie jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze dla użytkownika. Daje także czytelnikom możliwość stworzenia listy przyszłych odczytów, aby mogli do nich wrócić.

  • Kontinuum. Jest to oprogramowanie z ekranem dotykowym w systemie Windows 10. W przeciwieństwie do starych systemów operacyjnych, które początkowo były automatycznie ustawiane jako ekran dotykowy, system ten wykrywa używany sprzęt, a następnie odpowiedni interfejs dla potrzeb użytkowników.
  • Wirtualne komputery stacjonarne. W opcji widoku zadań w systemie Windows 10 użytkownicy mogą tworzyć osobne stacje robocze dla różnych użytkowników lub projektów. Pomaga to zachować doskonałą organizację wielu plików, które może mieć użytkownik, i zapewnia łatwy dostęp.
  • Aplikacje uniwersalne. To jedna z najfajniejszych funkcji. Dzięki temu użytkownicy mogą synchronizować dowolne aplikacje, które otrzymali w sklepie Windows, ze wszystkimi urządzeniami użytkowników, w tym komputerami PC, tabletami i konsolą Xbox.

Powyższe funkcje są niesamowite, ale niektóre nadal zastanawiają się: „Dlaczego powinienem się przestawić?”. Co może być znacznie lepszego w Windows 10 Home niż Windows, którego używam teraz? Magazyn na PC wymienia 10 niesamowitych powodów, dla których warto się przestawić. To tylko kilka z tych powodów.

  • Prędkość. Ogólna poprawiona prędkość, w tym podczas uruchamiania. Kolejne zwiększenie prędkości, skierowane do graczy na całym świecie, pochodzi z DirectX 12 (nowy silnik 3D), który przenosi grę na nowy poziom szybkości i wrażeń.
  • Menu Start. Tak, menu startowe powróciło i jest lepsze niż kiedykolwiek. Nowy układ oparty na kafelkach znacznie ułatwia dostęp do ekranu dotykowego. Utrzymuje również najświeższe aktualizacje kafelków aplikacji, takich jak Twitter i Facebook, więc zawsze jesteś w zasięgu kliknięcia, aby nie mieć połączenia.
  • Cortana Ta funkcja przypomina rozmawiający mózg systemu. Nie tylko odbiera polecenia głosowe, ale także śledzi takie rzeczy, jak ulubione wyniki drużyn sportowych i pogodę.
  • Nowa przeglądarka. Ta przeglądarka działa o wiele szybciej niż stare. Jest znacznie bardziej energooszczędny i ma lepszą kompatybilność niż przeglądarki takie jak Firefox i Chrome.
  • Aplikacja Xbox. Gracze pokochają tę funkcję i będą jej potrzebować. Nie można zarządzać znajomymi i osiągnięciami Xbox, ale także przesyłać strumieniowo gry z konsoli na komputer i odwrotnie. Umożliwia także granie w gry wieloosobowe z innymi graczami Xbox na komputerze.

Dzięki niesamowitym aktualizacjom, wspaniałym nowym funkcjom i zwróceniu zrewidowanych zszywek system Windows 10 Home Edition zapewnia użytkownikowi wszystko, czego może potrzebować. Cortana jest świetnym partnerem dla mamy w domu, która nie ma wystarczającej liczby rąk do żonglowania wszystkimi rzeczami, które musi zrobić. Aplikacja Xbox daje graczom tyle swobody w dostosowywaniu ich wrażeń z gry. Firma Microsoft pamiętała o wszystkich, decydując się na utworzenie systemu Windows 10. Istnieją nieograniczone możliwości tego, co można osiągnąć dzięki systemowi Windows 10 Home Edition.

Windows 7 pro
Windows 7 home
Windows 8.1 pro
Windows 10 pro
Windows 10 home
Office 2013 2016 2019
Windows Server 2012 2016 2019 STD
Windows Server 2012 2016 2019 Datacenter

Szczegóły kontaktu
Micro software Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice Software

Tel: 15771922343

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)