Dom ProduktyKlucz OEM systemu Windows 10 Pro

Wersja angielska Windows 10 Pro OEM OEM / Windows 10 Activator Product Key

Im Online Czat teraz

Wersja angielska Windows 10 Pro OEM OEM / Windows 10 Activator Product Key

English Version Windows 10 Pro OEM Key / Windows 10 Activator Product Key
English Version Windows 10 Pro OEM Key / Windows 10 Activator Product Key English Version Windows 10 Pro OEM Key / Windows 10 Activator Product Key English Version Windows 10 Pro OEM Key / Windows 10 Activator Product Key English Version Windows 10 Pro OEM Key / Windows 10 Activator Product Key

Duży Obraz :  Wersja angielska Windows 10 Pro OEM OEM / Windows 10 Activator Product Key

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Jednostki sprzedaży: Pojedynczy element Pojedynczy rozmiar paczki: 19X14X0,4 cm Pojedyncza waga brut
Czas dostawy: 24godziny
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
Szczegółowy opis produktu
Status produktów: Magazynie typu: System operacyjny
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Rodzaj wersji: Internet
Nazwa handlowa: Microsoft Numer modelu: Windows 10
Miejsce pochodzenia: Chiny, Stany Zjednoczone Ameryki Nazwa produktu: Windows10 Professional
Aktywacja: online Gwarancja: Czas życia
Licencja: Oryginalny klucz Wersja: 1709 1803 1809
Szczegóły pakowania: Pakiet OEM płyta DVD: 32Bit 64BIT
Orzecznictwo: Certificated Software Paczka zawiera: Coa + DVD Oem Pack
High Light:

aktywuj klucz produktu Windows 10 pro

,

klucz produktu aktywator Windows 10

Windows 10 Professional Win Pro 10 64Bit Wersja angielska OEM pełny pakiet DHL darmowa wysyłka

1. Szybkie szczegóły

Nie Pozycja Specyfikacja
1 Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
2) Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB dla wersji 64-bitowej
3) Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
4 Wymagana karta graficzna Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. DirectX® 9
procesor graficzny ze sterownikiem WDDM
5 Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
6 Inne wymagania systemowe Konto mikro-miękkie jest wymagane dla niektórych funkcji.
Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania


2. Funkcje produktu
(1) Zakres zastosowania
Wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro oraz funkcje biznesowe do szyfrowania; zdalne logowanie; tworzenie maszyn wirtualnych; i więcej.

(2) Bardziej bezpieczne
Zabezpiecz swoje pliki za pomocą funkcji BitLocker i uzyskaj to samo bezpieczeństwo na wymiennych urządzeniach magazynujących dzięki funkcji Bit Locker to Go. Windows 10 Pro zawiera także program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania, aby chronić urządzenia przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Ponadto automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną i stałą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

(3) Pulpit zdalny
Zaloguj się do komputera lub tabletu i bezpiecznie uzyskuj dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, pracuj nad nim w kawiarni w telefonie i zakończ na komputerze domowym.

(4) Windows Ink
Uchwyć świetne pomysły, zanim wymkną się z Windows Ink. Szybki dostęp do obszaru roboczego Windows Ink za pomocą kliknięcia pióra cyfrowego lub bezpośrednio z paska zadań. Możesz nawet podciągnąć obszar roboczy atramentu przed zalogowaniem się. Możesz także połączyć pismo odręczne z pakietem Office i innymi aplikacjami w celu inteligentnego robienia notatek, łatwego oznaczania dokumentów oraz precyzyjnego szkicowania lub rysowania.

(5) Windows Hello
Zaloguj się do urządzeń Windows za pomocą Windows Hello w mniej niż 2 sekundy - 3 razy szybciej niż hasło. Rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp i zawsze możesz zachować kod PIN jako kopię zapasową. To korporacyjny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa urządzeń z systemem Windows.

(6) Biuro
Funkcje wielozadaniowości systemu Windows 10 idealnie pasują do pakietu Office. Możesz ustawić ekran w dowolny sposób. Z łatwością zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez trudu przyciągnij do czterech z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz także przesunąć wspólną krawędź przyciąganych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

(7) Mikro-miękka krawędź
Micro-soft Edge to szybsza, bezpieczniejsza przeglądarka zbudowana dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem nowoczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym osobom. Użyj widoku do czytania, aby wyeliminować zakłócenia, dzięki czemu możesz pracować wydajniej. Ulepszony pasek adresu pomaga szybciej znajdować rzeczy.

(8) Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o terminach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Łatwo twórz, modyfikuj i otwieraj listy jednym głosem. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia atramentu i mikro-miękkie zadania do wykonania.

(9) Jaka jest różnica między Windows 10 Pro a Windows 10 Home?
Windows 10 Home koncentruje się na konsumentach, Windows 10 Pro jest bardziej przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników i tych, którzy prowadzą małe i średnie firmy. Można to zobaczyć w zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa dostępnych w pakiecie Pro. Bit Locker jest integralną częścią profesjonalnych systemów operacyjnych Windows od czasu Vista. W Windows 10 Pro Micro-soft dokonał drobnych zmian w usłudze.

Jak można się spodziewać po wersji Pro, dostępna jest także obsługa zdalnych komputerów stacjonarnych, wirtualizacji, zarządzania zasadami grupy i dostępu do Windows 10 Business Store. Micro-soft wymienia także możliwość dołączenia do usługi Azure Active Directory, z pojedynczym logowaniem do aplikacji hostowanych w chmurze, a także obsługę dołączania do domeny.

Nie jesteś pewien, czy system Windows 10 jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Jesteśmy dumni z naszej wiarygodnej reputacji i najlepszej obsługi klienta.

(10) Dlaczego warto kupować Micro-soft Windows 10 Professional?
Największą zaletą Windows 10 Professional jest to, że czuje się jak Windows. Tak więc Micro-soft mocno zdaje sobie sprawę z skupienia systemu na imprezie z dala od pulpitu i menu startowego, zbyt proste, zbyt szybkie nie będzie działać.

To najlepsza kombinacja szczęścia z najlepszą jakością systemu Windows 7 i Windows 8, funkcje pulpitu 7 z niektórymi właściwościami dotykowymi 8.1.
Co najważniejsze, Windows 10 Pro okazał się marzeniem Micro-soft, aby zapewnić jeden system operacyjny, który może działać na wszystkich platformach, w rzeczywistości wkrótce stanie się rzeczywistością.
Prześlij nam zapytanie, aby wkrótce uzyskać najlepszą ofertę systemu Windows 10 Professional.

Windows 7 pro
Windows 7 home
Windows 8.1 pro
Windows 10 pro
Windows 10 home
Office 2013 2016 2019
Windows Server 2012 2016 2019 STD
Windows Server 2012 2016 2019 Datacenter

Szczegóły kontaktu
Micro software Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice Software

Tel: 15771922343

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)