Dom ProduktyKlucz licencyjny oprogramowania

Laptop Microsoft Office dla domu i firmy 2019 Aktywator klucza produktu Wersja rosyjska

Im Online Czat teraz

Laptop Microsoft Office dla domu i firmy 2019 Aktywator klucza produktu Wersja rosyjska

Laptop Microsoft Office home and business 2019 Product Key Activator Russian Version
Laptop Microsoft Office home and business 2019 Product Key Activator Russian Version Laptop Microsoft Office home and business 2019 Product Key Activator Russian Version Laptop Microsoft Office home and business 2019 Product Key Activator Russian Version Laptop Microsoft Office home and business 2019 Product Key Activator Russian Version Laptop Microsoft Office home and business 2019 Product Key Activator Russian Version Laptop Microsoft Office home and business 2019 Product Key Activator Russian Version

Duży Obraz :  Laptop Microsoft Office dla domu i firmy 2019 Aktywator klucza produktu Wersja rosyjska

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ce
Numer modelu: Biuro 2019 dla domu i biznesu
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: 7usd
Szczegóły pakowania: Jednostki sprzedaży: Pojedynczy element Pojedynczy rozmiar opakowania: 175,5X175,5X1 cm Pojedynczy c
Czas dostawy: 24godziny
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
Szczegółowy opis produktu
Stan produktów: Magazyn Rodzaj: Sieć i serwer
Obsługiwane systemy operacyjne: okna Typ wersji: Internet
Nazwa handlowa: YD Software Numer modelu: Dom biurowy i biznes 2019
Miejsce pochodzenia: Armenia Aplikacja: Oprogramowanie biurowe
System operacyjny: Okna 11.08.10 Język: 20 wersji językowych
Czas dostawy: 4-8 dni rodzaj systemu: System oprogramowania firmy Microsoft
High Light:

ms office 2016 pro plus

,

serial office 2016 professional plus

Gorąca sprzedaż 100% oryginalna przydatna Microsoft office 2019 domowa i biznesowa wersja rosyjska opakowanie detaliczne z kluczem do laptopa DVD

Opis produktu

BIURO 2019 DOM I BIZNES DLA WINDOWS


Office Home and Business 2019 zapewnia wszystko, co niezbędne.Idealny dla małych firm i rodzin, które potrzebują najpopularniejszych aplikacji Microsoft Office, w tym Word, Excel, PowerPoint, OneNote i, co najważniejsze, Outlook.

Wszystkie aplikacje są często aktualizowane, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi funkcjami.


Co jest zawarte?

Dzięki nowemu, nowoczesnemu wyglądowi i funkcjom oszczędzającym czas wersja 2019 Office Home & Business usprawnia współpracę, a dzięki możliwości zapisywania dokumentów w chmurze za pomocą usługi OneDrive możesz uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca.

 • 1x licencja (klucz produktu) dla Microsoft 20196 Home & Business
 • Bezpieczne i oficjalne łącze do pobierania firmy Microsoft
 • Kompletne zainstalowane wersje 2019 Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook
 • Zawiera wszystkie pakiety językowe

Aplikacja zawiera:


Microsoft Office 2016 Home & Business system

Microsoft Word
Przenieś swoje pisanie na wyższy poziom dzięki Microsoft Word.Microsoft Word, edytor tekstu, to doskonałe narzędzie dla blogerów, pisarzy, studentów czy dziennikarzy pracujących nad profesjonalnymi dokumentami.Korzystaj z niestandardowych szablonów i dodatkowych funkcji, aby pójść o krok dalej w swoim pisaniu.

 

Microsoft Excel
Jeden z najpopularniejszych programów do arkuszy kalkulacyjnych na świecie.Twórz profesjonalne arkusze kalkulacyjne do raportów finansowych, korzystając z niestandardowych szablonów lub twórz własne, korzystając z nowoczesnych formuł i obliczeń.

 

Microsoft PowerPoint
Twórz zgrabne prezentacje za pomocą programu Microsoft PowerPoint, aby wyróżnić się na tle innych.Użyj animacji i gotowych szablonów, aby ulepszyć swoje prezentacje.Idealny dla studentów i właścicieli firm.

 

Wydawca Microsoft
Zapewniamy proste narzędzia do tworzenia atrakcyjnych wizualnie, profesjonalnych publikacji.Kładąc nacisk na układ i projekt strony, możesz szybko łączyć tekst, zdjęcia i łącza oraz publikować w sposób odpowiedni dla odbiorców , niezależnie od tego, czy jest to poczta e-mail, PDF, XPS czy wysokiej jakości wydruki

 

Microsoft Outlook
Outlook to łatwa w użyciu usługa poczty e-mail firmy Microsoft.Aplikacja komputerowa oferuje bardziej szczegółowe funkcje niż usługa programu Outlook.Idealne narzędzie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z pocztą e-mail.

 

Microsoft OneNote
OneNote najlepiej sprawdza się w środowisku współpracy.Wstawiaj pojedyncze notatki, obrazy lub inne treści znalezione w Internecie i udostępniaj je współpracownikom lub rodzinie, jednocześnie przechowując je w jednym bezpiecznym, łatwo dostępnym miejscu.

 

Microsoft Access
Access to oprogramowanie do zarządzania bazami danych.Jeśli potrzebujesz zbudować i utworzyć bazę danych lub aplikację internetową, aby pracować wydajniej, jest to rozwiązanie dla Ciebie.Dzięki gotowym szablonom twórz aplikacje internetowe, które działają przez przeglądarkę lub bazy danych bez konieczności kodowania.

 

Skype dla firm
Łącz się ze swoim zespołem w dowolnym miejscu, korzystając z klientów w systemach Windows, Mac, iOS i Android™, lub wprowadzaj zdalnych uczestników do sal konferencyjnych dowolnej wielkości za pomocą programu Skype dla firm.Za pomocą jednego kliknięcia każdy może dołączyć do Twojego spotkania online z dowolnego urządzenia.Możesz spotkać się od razu lub zaplanować z Outlooka na później

Produkty powiązane

 

Numer modelu  

 

Klucz

 

Etykieta CoA

 

Opakowanie detaliczne

 

 

Biuro 2021

Biuro 2021 Pro

Pakiet Office 2021 Pro Plus

 

(Dom i firma)

(Dom i Uczeń)

Biuro 2019

Office 2019 Pro

Pakiet Office 2019 Pro Plus

Biuro 2019Dom i uczeń

(Dom i firma)

Klucz

 

Etykieta CoA

 

Opakowanie detaliczne

Proces transakcji

DOSTAWA
-----


Jak otrzymać klucz produktu?
Po potwierdzeniu zamówienia dostarczamy klucz produktu w formacie tekstowym widocznym na ekranie, a także wysyłamy go bezpośrednio na adres e-mail podany podczas realizacji transakcji.

Jak szybko otrzymam klucz produktu?
Nasz system bezpłatnej dostawy umożliwia natychmiastową i automatyczną alokację klucza produktu.Gdy klient dokona płatności (i przejdzie wszelkie kontrole oszustw), klucz produktu zostanie dostarczony na ekranie i wysłany na jego konto e-mail.Zapewnia to dostarczenie klucza produktu w ciągu kilku minut, o dowolnej porze dnia.

Co to jest klucz licencji/produktu?
Klucz licencji/produktu to numer seryjny lub kod produktu, który aktywuje produkt.Jest to zwykle kombinacja cyfr i liter.

 

 


ZWROTY I ZWROTY

-----


Zwroty
Po aktywacji zakupionego pakietu oprogramowania lub podjęciu próby aktywacji za pośrednictwem witryny Microsoft pakiet nie podlega zwrotowi.Nie możemy dodać pakietu oprogramowania do naszego magazynu, jeśli aktywacja została zakończona lub podjęta próba.
Nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy, jeśli klient kupił niewłaściwy produkt.Przykład: Klient kupuje pakiet oprogramowania Windows dla komputera Mac.

Giełdy
Jeśli pakiet oprogramowania jest uszkodzony i/lub nie można go wykorzystać/aktywować za pośrednictwem witryny Microsoft, nawet po otrzymaniu pomocy od naszego zespołu pomocy technicznej (za pośrednictwem poczty e-mail/czatu na żywo), wydamy klientom zamiennik.Należy pamiętać, że wymiany są dostępne tylko w ciągu 90 dni od zakupu.

Proces zwrotu pieniędzy
Zwroty zostaną zwrócone na kartę kredytową/debetową, której klienci użyli do złożenia zamówienia, zwroty są przetwarzane z naszej platformy natychmiast.

Laptop Microsoft Office dla domu i firmy 2019 Aktywator klucza produktu Wersja rosyjska 1Laptop Microsoft Office dla domu i firmy 2019 Aktywator klucza produktu Wersja rosyjska 2

Windows 11 pro
Strona główna Windows11
Windows 8.1 pro
Windows 10 pro
Dom z systemem Windows 10
Biuro 2016 2019 2021
Serwer Windows 2012 2016 2019 STD
Serwer Windows 2012 2016 2019 Datacenter

 

Szczegóły kontaktu
Micro software Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice Software

Tel: 15771922343

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty