Dom ProduktyKlucz licencyjny oprogramowania

Klucz licencyjny 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 dla 1 komputera z systemem Windows

Im Online Czat teraz

Klucz licencyjny 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 dla 1 komputera z systemem Windows

3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 License Key For 1 Windows PC
3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 License Key For 1 Windows PC 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 License Key For 1 Windows PC 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 License Key For 1 Windows PC 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 License Key For 1 Windows PC 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 License Key For 1 Windows PC 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 License Key For 1 Windows PC

Duży Obraz :  Klucz licencyjny 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 dla 1 komputera z systemem Windows

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: ce
Numer modelu: biuro 2019 pro plus
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: 15usd
Szczegóły pakowania: Jednostki sprzedaży: Pojedynczy element Pojedynczy rozmiar paczki: 17,5X17,5X1 cm Pojedyncza waga br
Czas dostawy: 24godziny
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
Szczegółowy opis produktu
Stan produktów: Magazyn Rodzaj: System operacyjny
Obsługiwane systemy operacyjne: MAC, Windows Typ wersji: Internet
Nazwa handlowa: Microsoft Numer modelu: biuro 2019 pro plus
Miejsce pochodzenia: USA/Irlandia/Singapur/Puerto Rico Nazwa produktu: Biuro2019
Wersja: 32-bitowy 64-bitowy Głoska bezdźwięczna: USB 3.0
Gwarancja: Dożywotni Szczegóły pakowania: Retaibox / pakiet OEM
Czas dostawy: 1-2 dni Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 50000000 sztuk / miesiąc
High Light:

MS Office 2016 Pro Plus

,

Microsoft Office 2016 Standard

3.0 USB Kluczowa licencja Microsoft Office 2019 Pro Plus na 1 komputer z systemem Windows

 

Opis produktu

 

Klucz licencyjny 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 dla 1 komputera z systemem Windows 0Klucz licencyjny 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 dla 1 komputera z systemem Windows 1

 

 

 

Klucz i łącze pobierania pakietu Office Professional Plus 2019

 

Pakiet Office 2019 Professional Plus obejmuje:

 

Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019, OneNote 2019, Outlook 2019, Publisher 2019, Access 2019, (Office Web Apps (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)

Dzięki nowemu biuru masz teraz lepszy niż kiedykolwiek przegląd swojej pracy i zadań osobistych.Szybkie i łatwe udostępnianie notatek i plików.Wyślij łącze lub skorzystaj z bezpłatnych aplikacji Office Web Apps, aby wyświetlać i edytować zawartość.Po prostu zacznij od szablonu i popraw, a następnie udoskonal swoją pracę za pomocą profesjonalnych narzędzi.Pracuję indywidualnie.Rysuj swoje pomysły za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.Praca z treściami multimedialnymi jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek.Wstawiaj obrazy, filmy i zawartość online do plików, przeciągając i upuszczając.Łatwo integruj zawartość plików PDF bezpośrednio z programem Word.

 

Aplikacja zawiera:

 

Microsoft Word
Przenieś swoje pisanie na wyższy poziom dzięki Microsoft Word.Microsoft Word, edytor tekstu, to doskonałe narzędzie dla blogerów, pisarzy, studentów czy dziennikarzy pracujących nad profesjonalnymi dokumentami.Korzystaj z niestandardowych szablonów i dodatkowych funkcji, aby pójść o krok dalej w swoim pisaniu.

 

Microsoft Excel
Jeden z najpopularniejszych programów do arkuszy kalkulacyjnych na świecie.Twórz profesjonalne arkusze kalkulacyjne do raportów finansowych, korzystając z niestandardowych szablonów lub twórz własne, korzystając z nowoczesnych formuł i obliczeń.

 

Microsoft PowerPoint
Twórz zgrabne prezentacje za pomocą programu Microsoft PowerPoint, aby wyróżnić się na tle innych.Użyj animacji i gotowych szablonów, aby ulepszyć swoje prezentacje.Idealny dla studentów i właścicieli firm.

 

Wydawca Microsoft
Zapewniamy proste narzędzia do tworzenia atrakcyjnych wizualnie, profesjonalnych publikacji.Kładąc nacisk na układ i projekt strony, możesz szybko łączyć tekst, zdjęcia i łącza oraz publikować w sposób odpowiedni dla odbiorców , niezależnie od tego, czy jest to poczta e-mail, PDF, XPS czy wysokiej jakości wydruki

 

Microsoft Outlook
Outlook to łatwa w użyciu usługa poczty e-mail firmy Microsoft.Aplikacja komputerowa oferuje bardziej szczegółowe funkcje niż usługa programu Outlook.Idealne narzędzie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z pocztą e-mail.

 

Microsoft OneNote
OneNote najlepiej sprawdza się w środowisku współpracy.Wstawiaj pojedyncze notatki, obrazy lub inne treści znalezione w Internecie i udostępniaj je współpracownikom lub rodzinie, jednocześnie przechowując je w jednym bezpiecznym, łatwo dostępnym miejscu.

 

Microsoft Access
Access to oprogramowanie do zarządzania bazami danych.Jeśli potrzebujesz zbudować i utworzyć bazę danych lub aplikację internetową, aby pracować wydajniej, jest to rozwiązanie dla Ciebie.Dzięki gotowym szablonom twórz aplikacje internetowe, które działają przez przeglądarkę lub bazy danych bez konieczności kodowania.

 

Skype dla firm
Łącz się ze swoim zespołem w dowolnym miejscu, korzystając z klientów w systemach Windows, Mac, iOS i Android™, lub wprowadzaj zdalnych uczestników do sal konferencyjnych dowolnej wielkości za pomocą programu Skype dla firm.Za pomocą jednego kliknięcia każdy może dołączyć do Twojego spotkania online z dowolnego urządzenia.Możesz spotkać się od razu lub zaplanować z Outlooka na później

Proces transakcji

DOSTAWA
-----


Jak otrzymać klucz produktu?
Po potwierdzeniu zamówienia dostarczamy klucz produktu w formacie tekstowym widocznym na ekranie, a także wysyłamy go bezpośrednio na adres e-mail podany podczas realizacji transakcji.

Jak szybko otrzymam klucz produktu?
Nasz system bezpłatnej dostawy umożliwia natychmiastową i automatyczną alokację klucza produktu.Gdy klient dokona płatności (i przejdzie wszelkie kontrole oszustw), klucz produktu zostanie dostarczony na ekranie i wysłany na jego konto e-mail.Zapewnia to dostarczenie klucza produktu w ciągu kilku minut, o dowolnej porze dnia.

Co to jest klucz licencji/produktu?
Klucz licencji/produktu to numer seryjny lub kod produktu, który aktywuje produkt.Jest to zwykle kombinacja cyfr i liter.

 

 


ZWROTY I ZWROTY

-----


Zwroty
Po aktywacji zakupionego pakietu oprogramowania lub podjęciu próby aktywacji za pośrednictwem witryny Microsoft pakiet nie podlega zwrotowi.Nie możemy dodać pakietu oprogramowania do naszego magazynu, jeśli aktywacja została zakończona lub podjęta próba.
Nie możemy dokonać zwrotu pieniędzy, jeśli klient kupił niewłaściwy produkt.Przykład: Klient kupuje pakiet oprogramowania Windows dla komputera Mac.

Giełdy
Jeśli pakiet oprogramowania jest uszkodzony i/lub nie można go wykorzystać/aktywować za pośrednictwem witryny Microsoft, nawet po otrzymaniu pomocy od naszego zespołu pomocy technicznej (za pośrednictwem poczty e-mail/czatu na żywo), wydamy klientom zamiennik.Należy pamiętać, że wymiany są dostępne tylko w ciągu 90 dni od zakupu.

Proces zwrotu pieniędzy
Zwroty zostaną zwrócone na kartę kredytową/debetową, której klienci użyli do złożenia zamówienia, zwroty są przetwarzane z naszej platformy natychmiast.

Klucz licencyjny 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 dla 1 komputera z systemem Windows 2Klucz licencyjny 3.0 USB Microsoft Office Professional 2019 dla 1 komputera z systemem Windows 1

Windows 11 pro
Dom z systemem Windows 11
Windows 8.1 pro
Windows 10 pro
Dom z systemem Windows 10
Biuro 2016 2019 2021
Serwer Windows 2012 2016 2019 STD
Serwer Windows 2012 2016 2019 Datacenter

 

Szczegóły kontaktu
Micro software Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice Software

Tel: 15771922343

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty