Dom ProduktyLicencja standardowa na Windows Server 2019

OEM Windows Server 2019 Licencja standardowa / Windows Server Std Core 2019

Im Online Czat teraz

OEM Windows Server 2019 Licencja standardowa / Windows Server Std Core 2019

OEM Windows Server 2019 Standard License / Windows Server Std Core 2019
OEM Windows Server 2019 Standard License / Windows Server Std Core 2019 OEM Windows Server 2019 Standard License / Windows Server Std Core 2019 OEM Windows Server 2019 Standard License / Windows Server Std Core 2019 OEM Windows Server 2019 Standard License / Windows Server Std Core 2019

Duży Obraz :  OEM Windows Server 2019 Licencja standardowa / Windows Server Std Core 2019

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RETAIL and OEM
Numer modelu: Serwer 2019
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pełna paczka naklejek lub DVD
Czas dostawy: 24 godziny
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal, Alipay
Możliwość Supply: 50000 zestawów / dzień
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Serwer Windows OEM Standard 2019 R2 aplikacji: system komputerowy
System operacyjny: Windows Wersja: OEM
materiał: Naklejka ESD DVD Kolor: Niebieski różowy
Gwarancja: Okres istnienia Język: Angielski
High Light:

Windows Server STD Core 2019

,

licencjonowanie centrum danych na serwerze 2019

Windows Server 2019 Standard Win server 2019 STD OEM pełny pakiet

Opis produktu
Windows Server 2019 Standard jest następcą popularnego systemu operacyjnego Windows Server 2016. Jest odpowiedni dla większości scenariuszy infrastruktury, a także dla obciążeń, takich jak Microsoft SQL Server lub Microsoft SharePoint. Zapewnia wydajne funkcje ochrony przed zagrożeniami, które wykraczają poza zabezpieczenia systemu Windows Server 2016. Maszyny wirtualne (VM) zostały opracowane w celu ochrony wrażliwych aplikacji. Maszyny wirtualne z systemem Linux są teraz obsługiwane. Administratorzy mogą również łatwo szyfrować segmenty sieci między serwerami. Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) to nowa funkcja. Zapewnia profilaktyczną ochronę przed atakami i exploitami zero-day w systemie Windows Server 2019 Standard. Umożliwia także centralne zarządzanie całym cyklem bezpieczeństwa.
Wysoko wydajne narzędzie do zarządzania serwerami
Windows Server 2019 umożliwia scenariusze chmury hybrydowej. Podstawą tego jest Project Honolulu, który został wydany w 2017 roku. Istniejące środowiska Windows Server można łatwo podłączyć do nowych usług w chmurze. Użytkownik może łatwo zintegrować usługę Azure Backup, Disaster Recovery, Azure File Sync i inne usługi Microsoft z istniejącą infrastrukturą i aplikacjami. Oprogramowanie Project Honolulu zostało oficjalnie uruchomione równocześnie z wydaniem systemu Windows Server 2019. To narzędzie do zarządzania serwerami jest centralnym interfejsem do zarządzania serwerami działającymi w systemie Windows 2019, 2016 lub 2012R2, z interfejsem graficznym lub bez niego. Typowe zadania, takie jak monitorowanie wydajności lub konfiguracja serwera, stają się łatwiejsze, ponieważ różnią się w projekcie Honolulu. Ułatwiono także zarządzanie usługami Windows w architekturach z mieszanymi serwerami.
Mniejsze pojemniki i infrastruktura HCI
System Windows Server 2019 Standard, bardziej niż jego poprzednicy, pomaga programistom modernizować istniejące aplikacje, pracując z technologiami kontenerowymi. Służą do tego podstawowe obrazy kontenerów podstawowych serwera systemu operacyjnego. Obrazy można zmniejszyć do jednej trzeciej ich oryginalnego rozmiaru. Skraca to również czas pobierania o około 72 procent. Obsługiwany jest również system kontenerowy typu open source Kubernetes. Infrastruktury Hyperconverged (HCI) są już znane użytkownikom systemu Windows Server 2016 i programu zdefiniowanego w oprogramowaniu systemu Windows Server. Wstępnie skonfigurowane rozwiązania HCI okazują się również przydatne w systemie Windows Server 2019. Pomagają zaspokoić potrzeby związane z obliczeniami i pamięcią masową oraz są łatwe do wdrożenia i skalowania. Również nimi można zarządzać za pomocą Project Honolulu, co znacznie upraszcza codzienną pracę z implementacjami HCI.
Windows Server 2019 zwiększa wydajność i niezawodność
Możliwe jest również używanie programu jako hosta sesji usług pulpitu zdalnego (RDSH). Programy oparte na systemie Windows lub cały pulpit mogą być współużytkowane przez użytkowników działających na hoście. Interesujące są również nowe funkcje zarządzania pamięcią. Usługi migracji pamięci masowej (SMS) umożliwiają aktualizację starych serwerów plików do wersji 2019. W ten sposób dane, prawa dostępu i ustawienia są przenoszone. Migracja pamięci przenosi tożsamość starego serwera na nowy, aby poprzedni komputer mógł się rozłączyć z siecią. Niezbędne narzędzia są zawarte w narzędziach Honolulu. Windows Server 2019 Standard zawiera również funkcję repliki pamięci. Ta funkcja została uwzględniona w wersji DataCenter Edition systemu Windows Server 2016 i jest używana do blokowej replikacji woluminów między serwerami i klastrami. Windows Server 2019 jest również wyposażony w interfejs graficzny, którego niektórzy użytkownicy przeoczyli w wersji 2016.

Należy zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi systemu Windows Server 2016, dopóki oficjalne informacje dla systemu Windows Server 2019 nie będą dostępne:
Procesor: 1,4 GHz 64-bitowy EMT64 lub AMD64, zalecany czterordzeniowy
Pamięć: 512 MB modułów pamięci obsługiwanych przez ECC i 800 MB dla instalacji VM
Dysk twardy: dla podstawowego 32 GB, dla GUI kolejne 4 GB
Kontroler dysku: Kontroler dysku zgodny z PCI Express

Porównywany system Windows od 2019 do Sever 2016

Chroń swoją firmę

Technologie firmy Microsoft mają wbudowane zabezpieczenia, które pomagają zabezpieczyć dane na urządzeniach i aplikacjach w siedzibie firmy lub w chmurze, a także pomagają w usuwaniu zakłóceń w pracy.

 • Just In Time & Just Enough Administration
 • Windows Defender do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem
 • Zaufany / bezpieczny rozruch
 • Ekranowane maszyny wirtualne
 • Host Guardian Services

Popraw wydajność i produktywność IT

Aby pomóc zwiększyć efektywność i zmaksymalizować inwestycje IT, technologia Microsoft zapewnia narzędzia biznesowe znacznie większej firmy za odpowiednią cenę.

 • Ulepszone pojemniki
 • Klastry rozciągliwe
 • Trwające aktualizacje systemu operacyjnego klastra
 • Bezpośrednie miejsca do przechowywania
 • Replika magazynu
 • Jakość przechowywania usług

Przygotuj się na chmurę

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do chmury teraz, czy w przyszłości, zyskaj to, co najlepsze z obu światów. Technologie Microsoft są projektowane dla środowisk IT chmury hybrydowej.

 • Zaszyfrowane maszyny wirtualne i kontenery
 • Azure Backup, Azure Storage, Azure Site Recovery
 • Azure Active Directory
 • Narzędzia do zdalnego zarządzania serwerem Azure (RSMT)
 • Pakiet Operations Manager

Możemy zaoferować poniżej listę produktów Windows:

Windows 7 pro
Windows 7 home
Windows 8.1
Windows 10 pro
Windows 10 home
Office 2013 2016 2019
Windows Server 2012 2016 2019 STD
Windows Server 2012 2016 2019 Datacenter


Jak otrzymać oprogramowanie?

 • Od akceptujemy płatności, WYSYŁAJ COA w ciągu 24 godzin przez DHL.
 • Aby uniknąć kradzieży kluczy lub spotkania przez większą liczbę osób, wszystkie klucze są wysyłane przez inżyniera giełdowego.

Usługa

 • Klucz wyśle ​​na Twój e-mail w ciągu 24 godzin. Nie udostępniaj klucza ani nie instaluj go na różnych komputerach. Oferujemy pełny okres dożywotniego zwrotu pieniędzy, ale nadużyte klucze nie będą objęte gwarancją

Zdjęcia produktu:


Szczegóły kontaktu
Micro software Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Alice Software

Tel: 15771922343

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)